ZAVOLEJTE NÁM

+420 571 990 315

NAPIŠTE NÁM

info@crstools.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá:  8.00-16.00

Vrtání - se středovou destičkou - TA Original a GEN2 TA

Vrtací systém T-A® Original a GEN2 T-A®

Úvod - vrtání - geometrie vrtacích destiček

Vrtací systém T-A® – je generace vrtacího systému s vyměnitelnými středovými břitovými destičkami (VBD) s 5 druhy povlaků, 20 typů geometrií a 8 typů jakosti substrátů vrtacích destiček.
Vrtací systém je tvořen středovými VBD v rozsahu průměrů vrtání ⌀ 9,5 mm – ⌀ 160,0 mm s hloubkou vrtání 1xD – 28xD. Celkový rozsah průměrů zabezpečuje „pouze“ 9 držáků s válcovou / kuželovou stopkou. Oba typy držáků jsou konstruovány s vnitřním chlazením a to i v případě, že na stroji není přívod chladící kapaliny přes vřeteno. Lze využít „externí“ (přídavné) chlazení a přivést jej do nástroje pomocí Adaptéru (RCA) a adaptéru DV45 / DV50 – viz příslušenství.

Vrtání systémem T-A® je podmíněno nutností vrtat vždy do plného materiálu !! V případě použité VBD např. geometrie -FB Flat Bottom (rovné dno), nebo -SP Spot & Chamfer (sražení hrany, zahloubení) probíhá operace vrtání v již předvrteném otvoru.

Zvolte si níže v nabídce odpovídající nástroj pro Vaši aplikaci, popřípadě nás kontaktujte a najdeme pro Vás to nejlepší a nejvhodnější řešení …

Nástroje vrtacího systém T-A® Original a GEN2 T-A® - VRTÁNÍ

Vrták AMEC - vrtací systém Original T-A Allied Machine