ZAVOLEJTE NÁM

+420 571 990 315

NAPIŠTE NÁM

info@crstools.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá:  8.00-16.00

Menu - vrtání - Revolution Drill

Vrtací systém Revolution Drill® - výkonný vrtací systém

Vrtání - Revolution Drill - uvod - 01

Revolution Drill® – systém vrtání s inovativním designem, který umožňuje nastavení průměru v rozsahu 5,1 mm (0,200”). Tím eliminuje potřebu použití speciálních nástrojů nebo následných vrtacích operací. Díky schopnosti vrtat do plného materiálu nevzniká při použití nástroje Revolution Drill™ nutnost předem vyvrtat pilotní otvor. Vyměnitelné cartridge zkracují dobu nastavení a vyměnitelné břitové destičky tak chrání vaši investici do nástroje. Konstrukce břitové destičky poskytuje vynikající kontrolu nad třískou a agresivní rychlost pronikání (penetrace) do materiálu při vrtání.
Revolution Drill poskytuje vysoký výkon a všestrannost pro vrtání otvorů. Revolution Drill® snižuje celkové výkonnostní zatížení vřetena na minimum.
Vrtací systém je tvořen středovými VBD a obvodovými VBD v rozsahu průměrů vrtání ⌀ 47,62 mm – ⌀ 101,60 mm s hloubkou vrtání 1xD – 4,5xD. Celkový rozsah průměrů zabezpečuje „pouze“ 11 vrtacích sérií s danými rozsahy vrtacích hlav. Všechny držáky jsou s vnitřím chlazením, které při konstrukci chladícího systému poskytuje vynikající výkon.

Vrtací systémem Revolution Drill je určen pro vrtání vždy do plného materiálu !!

Zvolte si níže v nabídce odpovídající nástroj pro Vaši aplikaci, popřípadě nás kontaktujte a najdeme pro Vás to nejlepší a nejvhodnější řešení …

Nástroje vrtacího systém Revolution Drill - VRTÁNÍ

Banner - vrtání - Revolution Drill 03