ZAVOLEJTE NÁM

+420 571 990 315

NAPIŠTE NÁM

info@crstools.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá:  8.00-16.00

Vrtací systém 4TEX Drill - výkonný vrtací systém s vyměnitelnými destičkami

Vrtací systém 4TEX Drill - výkonný vrtací systém

4TEX Drill - vrtací systém - úvod

4TEX Drill – nástroj s vyměnitelnými karbidovými břitovými destičkami 4TEX umožňuje vyšší míru penetrace (pronikání) na lehkých strojích díky své efektivní konstrukci. Konstrukce s kanálky pro chladicí kapalinu ve šroubovici a zvýšené pevnosti jádra poskytuje vyšší přesnost a lepší povrch otvorů.
Čtyřstranné destičky 4TEX jsou navrženy tak, aby byly 2 jejich strany využívány jako středové a 2 strany jako obvodové, což razantně snižuje náklady na otvor. Díky geometriím břitových destiček dostupným pro všechny třídy materiálů ISO a robustnímu provedení těla je nástroj 4TEX vhodný pro náročné aplikace. Destičky jsou určeny pro vrtání skupin ISO materiálů – P, S, M, K, H a N.

Vrtací destička P – pro oceli, S – žáruvzdorné slitiny, M – korozivzdorné oceli, K – litiny, H – oceli s tvrdostí v rozmezí 45–65 HRc a N – neželezné kovy.
Destičky disponují povlaky a geometriemi v závislosti k použití v obráběných materiálech.
Vrtací systém je tvořen středovými a obvodovými VBD v rozsahu průměrů vrtání ⌀ 12,00 mm – ⌀ 47,00 mm s hloubkou vrtání 2xD – 4xD.

Zvolte si níže v nabídce odpovídající nástroj pro Vaši aplikaci, popřípadě nás kontaktujte a najdeme pro Vás to nejlepší a nejvhodnější řešení …

Nástroje vrtacího systém 4TEX Drill - VRTÁNÍ

Vrtací systém 4TEX Drill - IC destičky