Držáky, destičky - vrtací systém 4TEX Drill

Držáky a vrtací destičky systému 4TEX Drill

4TEX Drill - vrtací systém - úvod

4TEX Drill – držáky 4TEX umožňují vyšší míru penetrace (pronikání) na lehkých strojích díky své efektivní konstrukci. Konstrukce s kanálky pro chladicí kapalinu ve šroubovici a zvýšené pevnosti jádra poskytuje vyšší přesnost a lepší povrch otvorů.
Čtyřstranné destičky 4TEX jsou navrženy tak, aby byly 2 jejich strany využívány jako středové a 2 strany jako obvodové, což razantně snižuje náklady na otvor. Díky geometriím břitových destiček dostupným pro všechny třídy materiálů ISO a robustnímu provedení těla je nástroj 4TEX vhodný pro náročné aplikace. Destičky jsou určeny pro vrtání skupin ISO materiálů – P, S, M, K, H a N.
Vrtací destička P – pro oceli, S – žáruvzdorné slitiny, M – korozivzdorné oceli, K – litiny, H – oceli s tvrdostí v rozmezí 45–65 HRc a N – neželezné kovy. Destičky disponují povlaky a geometriemi v závislosti k použití v obráběných materiálech.

Zvolte si níže v nabídce odpovídající nástroj pro Vaši aplikaci, popřípadě nás kontaktujte a najdeme pro Vás to nejlepší a nejvhodnější řešení …

Držáky a vrtací destičky - systém 4TEX Drill

Vrtací systém 4TEX Drill - 03